pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 4 czerwca 2006
  • wyświetleń: 1864

PALP: XVII kolejka odwołana!!!

Z związku z fatalnym stanem boiska po nocnych opadach deszczu XVII kolejka Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej, która miała się odbyć w sobotę 3 czerwca 2006 roku zostaje odwołana!

Nowy termin rozegrania spotkań szóstej wiosennej serii gier zostanie ustalony w najbliższym czasie.

Andzejek

----------------

Infotmacja z dnia 1 czerwca 2006r.:
W sobotę 3 czerwca odbędzie się 17 kolejka (6 wiosenna) Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. Areną zmagań piłkarzy – amatorów będzie tym razem boisko Czarnych Piasek.

Szlagierowo zapowiada się mecz Starej Wsi z Cadi-Carem. Liderujący rozgrywkom „Samochodziarze” jesienią musieli uznać wyższość Starej Wsi. W razie zwycięstwa „Samochodowa” drużyna będzie miała tytuł mistrzowski na wyciągnięcie ręki.

Na zakończenie dnia zmierzy się Jakub z Mieszkiem. Dla Jakubów porażka oznacza definitywne pożegnanie się z marzeniami o podium, natomiast zespół z osiedla Piastów w przypadku porażki marzenia o mistrzostwie będzie musiał odłożyć na przyszły sezon. Ciekawie zapowiadają się również pozostałe spotkania. Zmierzą się w nich sąsiadujące ze sobą w tabeli drużyny.

W najbliższych meczach swoich zespołów nie zagrają: Jarząbek Robert (Stara Wieś) i Bartosz Maszudziński (Mieszko). Obaj muszą odpokutować karę za żółte kartki.

XVII Kolejka – 3 czerwca (sobota) – Czarni Piasek
(w nawiasie wyniki z jesiennych konforntacji)

16:00 Cadi-Car - Sara Wieś (2-3)
16:50 Japibud - Katon (3-4)
17:40 Poligoners - Vein (6-1)
18:30 Bosch Service/Halmax - ZRB Krawieczek (2-4)
19:20 Jakub - Mieszko (3-1)
Pauza – Instalbud


Maciej Stieber

----------

Sprawy organizacyjne:
- Przypominamy, że w myśl Regulaminu PALP zabroniona jest gra w butach z metalowymi wkrętami.

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.