pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 2 czerwca 2006
  • wyświetleń: 4476

Festiwal ekologiczny na rynku

Już po raz trzeci na pszczyńskim rynku będzie miał miejsce Festiwal Ekologiczny „Rejs na czyste wody”. 4 czerwca (niedziela) już od godziny 13.00 na przybyłych będą czekały atrakcje.

W pierwszej części festiwalu przewidziano występy zespołów szkolnych, muzycznych i teatrzyków dziecięcych o tematyce ekologicznej. Dziecięce występy zakończy specjalny koncert właśnie dla nich w godzinach 16.30 -17.30. Potem czeka nas Morska Wyprawa Super -Żubra.

W drugiej części Festiwalu (18.00 – 22.00) na scenie pojawią się takie zespoły jak: Tonam&Synowie (18.00), Drake (18.40), North Cape (19.20), Ryczące Dwudziestki (20.00) oraz Hambawenah (20.50).

Jak na Festiwal Ekologiczny przystało zorganizowana również zostanie zbiórka makulatury, baterii oraz puszek aluminiowych za które będzie można otrzymać nagrody. I tak za 20 kg makulatury otrzymać będzie można krzewy ozdobne.

Dla zapalonych żeglarzy i nie tylko również Mini Targi Żeglarskie.

A. A. / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.