pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 27 grudnia 2021
  • 28 grudnia 2021
  • wyświetleń: 3926

Studzienice: strefa aktywności sportowej i zdrowotnej gotowa

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa w Studzienicach" podaj

Na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Studzienicach gotowa jest już strefa aktywności sportowej i zdrowotnej. Prace rozpoczęły się z końcem listopada a zakończyły się przed Bożym Narodzeniem.

Studzienice: strefa aktywności sportowej i zdrowotnej - 12.2021 · fot. Studzienice - sołectwo gminy Pszczyna


Strefa jest studzienickim projektem w ramach Pszczyńskiego Budżetu Obywatelskiego. Na terenie pomiędzy boiskiem oraz bieżnią zostały zamontowane urządzenia do gier i rekreacji - stoły do gry w szachy, piłkarzyki i chińczyka oraz elementy siłowni zewnętrznej. Część terenu została wybrukowana, pod częścią urządzeń położono maty przerostowe. Wiosną wykonawca posadzi trawę i uporządkuje teren zielony, do czego zobowiązał się w protokole odbioru. Zadanie wykonała firma 4STB z Zielonej Góry. Inwestorem była Gmina Pszczyna.

To kolejny projekt zrealizowany z budżetu obywatelskiego przy szkole. Kilka lat temu powstało boisko ze sztuczną nawierzchnią, ogrodzenie z piłkochwytami, rozbieg i piaskownica do skoku w dal, udało się także estetycznie zagospodarować szkolne podwórko.

ar / pless.pl
źródło: Studzienice - sołectwo gminy Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa w Studzienicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa w Studzienicach" podaj