pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 26 września 2021
  • wyświetleń: 198

Najpopularniejsze gry totalizatora sportowego - szybkie 600 i wiele więcej

Materiał partnera:

Okazuje się, że możesz grać w najpopularniejsze gry od Totalizatora Sportowego na szereg sposobów. Nie tylko w kolekturach stacjonarnych. Oczywiście, taka opcja cały czas cieszy się sporym zainteresowaniem. Możesz także typować przez sieć. Na stronie gry.lotto.pl wariantów nie brakuje. Poznaj opcje, które niezmiennie cieszą się sporym zainteresowaniem. Dowiedz się o najważniejszych zasadach i skali ewentualnych wygranych.
Lotto

Najpopularniejsze gry totalizatora sportowego - szybkie 600 i wiele więcej


Bardzo dużo Polaków chętnie obstawia Dużego Lotka. Możesz to robić w kolekturach, lecz nie tylko. Coraz więcej osób decyduje się bowiem na obstawianie właśnie przez sieć. Jakie są tutaj kluczowe zasady? Chodzi o to, by wytypować 6 z 49 dostępnych liczb. Możesz grać zakłady podstawowe albo systemowe. Od tego zależy stawka za kupon, jak i prawdopodobieństwo wygranej. Maksymalnie możesz skreślić 12 numerów. Minimalna stawka to 3 PLN. Jeśli chcesz grać z Plusem, to trzeba zapłacić 4 PLN. Ile możesz w ogóle wygrać? Minimalna kumulacja w przypadku Dużego Lotka to dwa miliony PLN. Jeśli grasz z Plusem, to możesz dodatkowo zainkasować jeden milion PLN. Co jeszcze jest ważne? Jeśli nikt w danym losowaniu nie trafi szóstki, to kumulacja robi się coraz większa. Warto dodać, że obecnie (stan na 24 września 2021 roku) zainteresowane tym tematem osoby mogą zainkasować nawet 20 milionów PLN (w trakcie kolejnego losowania)!

Mini LottoNieco mniejsze wygrane, chociaż też bardzo pokaźne, oferuje Mini Lotto. Podstawowy kupon możesz zagrać zaś za jedynie 1,50 PLN. Jakie są tutaj najważniejsze zasady? Trzeba wybrać 5 z 42 liczb. Możesz to zrobić samodzielnie. Masz też jednak okazję skorzystać z wariantu chybił trafił (tak samo jest w przypadku Dużego Lotka). Od Ciebie zależy, jak dużo liczb będzie skreślonych. Podstawowa opcja to pięć takich numerów. Możesz jednak zagrać systemowo. Maksymalnie możesz zatem wybrać nawet 12 numerów. Wtedy Twoje szanse na główne wygrane będą o wiele większe. Nie ma przeszkód, by określić liczbę losowań. Co jest do wyboru? Maksymalnie możesz zdecydować się na dziesięć losowań. W ten sposób zaoszczędzisz na pewno sporo czasu. Nie musisz bowiem kolejny raz iść do kolektury lub logować się na swoje konto, by wytypować Twoje szczęśliwe liczby. Ile maksymalnie można wygrać? To około 400 tysięcy PLN.

Szybkie 600Szybkie 600 to gra liczbowa, która zdobywa coraz większe uznanie. Jakie są tutaj najważniejsze zasady? Musisz wytypować (sam albo przy pomocy chybił trafił) 6 z 32 liczb. Stawka podstawowa na zakład to 2 PLN. Jeśli jednak zdecydujesz się np. na mnożnik x10 (a jest taka opcja), to będziesz mógł zainkasować potem o wiele więcej pieniędzy. Maksymalnie możesz tutaj zdobyć nawet 6000 PLN. Co ciekawe, ta właśnie kwota będzie wypłacana co tydzień przez cały rok kalendarzowy. Nie da się zatem ukryć, że możesz zdobyć bardzo dużo gotówki. Masz swoje szczęśliwe liczby? Chcesz je grać w Szybkie 600 przez kolejne losowania, a nie tylko przed jedno takie wydarzenie? Jest taka opcja. W końcu możesz zdecydować się nawet na 50 losowań. Co jeszcze jest tutaj warte podkreślenia? Jeśli obstawiłeś przez Internet, to masz już zapisany kupon. Jak natomiast wytypowałeś numery w kolekturze stacjonarnej, to musisz go zachować. Wszak to jedyny dowód, który będziesz musiał okazać w momencie odbierania ewentualnej wygranej.

KenoWarto od czasu do czasu obstawiać także Keno. Dlaczego? Przy stawce za zakład 2 PLN możesz wygrać 200 tysięcy PLN. Jeśli jednak zdecydujesz się np. na mnożnik x10, to analogicznie o tyle samo wzrośnie Twoja ewentualna wygrana. Jakie są zasady? Musisz wytypować od 1 do 10 liczb. Zbiór zawiera zaś 70 numerów. Potem jest losowanych 20 liczb. O czym jeszcze warto wspomnieć? Duży Lotek oraz Mini Lotto są losowane co kilka dni. A w przypadku Szybkie 600 i Keno masz o wiele więcej szans na wygrane. W końcu losowania odbywają się dokładnie co cztery minuty. Nie brakuje zatem możliwości, by zmienić swoje życie. Każdego kolejnego dnia odbywa się grubo ponad... 250 losowań.