pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 27 września 2021
  • wyświetleń: 1686

Doskonalą technikę jazdy na rowerze - treningi dla uczniów z Avatarem

Początkiem września Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie rozpoczęło współpracę z Uczniowskim Klubem Sportowym Avatar z Kobielic, który od wielu lat prowadzi treningi z młodymi adeptami kolarstwa.

Doskonalą technikę jazdy na rowerze - treningi dla uczniów z Avatarem - 09.2021 · fot. POPP Pszczyna


UKS Avatar i POPP w Pszczynie organizują bezpłatne zajęcia rowerowo-kolarskie dla grup początkujących. W sezonie wiosennym, letnim oraz jesiennym przy sprzyjającej pogodzie zajęcia odbywają się na terenie boiska szkolnego i sołectwa Kobielice.

W zimie zajęcia będą prowadzone na sali gimnastycznej tamtejszej Szkoły Podstawowej lub na basenie Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 im. Karola Miarki w Pszczynie.

Zajęcia są jedną z form aktywności, która ma chronić dzieci i młodzież przed uzależnieniem od nowych technologii. Uczestnicy zajęć prowadzonych przez Rafała Sektę i Wojciecha Magulskiego uczą się m.in. przezwyciężać własne słabości, a także współpracy w grupie.

- Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w pozaszkolnych zajęciach rowerowo-kolarskich, w których czynnie uczestniczą także rodzice, których pomoc jest nieoceniona - informuje Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie.

Więcej o zajęciach: Bezpłatne zajęcia rowerowe i wokalne dla uczniów.

ar / pless.pl, źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.