pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 9 września 2021
  • 11 września 2021
  • wyświetleń: 1007

Wyścig kolarski w Kobielicach dla dzieci i młodzieży

Za nami:

W sobotę, 11 września w Kobielicach odbędzie się IV Kryterium Kolarskie o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej.

IV Kryterium Kolarskie o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej
Przed nami IV Kryterium Kolarskie o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej · fot. Dominik Stuchlik Photography


Zawody dzieci do lat 16 zostaną rozegrane w formie wyścigu szosowego, a w kategoriach żak, żakinia, młodzik, młodziczka, junior młodszy, juniorka młodsza, juniorka i junior w formie kryterium kolarskiego.

Zgłoszenia do wyścigu w kategoriach zawodników zrzeszonych są przyjmowane wyłącznie poprzez stronę internetową dostartu.pl. W kategoriach niezrzeszonych dodatkowo będzie można zapisać dziecko w biurze zawodów na terenie Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Kobielicach od godz. 11.30 - 13.30.

Wyścig kolarski organizowany przez Uczniowski Klub Sportowy Avatar ma na celu m.in. promowanie gminy Suszec, Powiatu Pszczyńskiego i akcji "Widoczny rowerzysta", zwiększenie sprawności fizycznej u dzieci i młodzieży, a także zapewnienie możliwości aktywnego spędzenia wolnego czasu. Współorganizatorem zawodów jest Gminny Ośrodek Sportu w Suszcu.

ar / pless.pl, źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.