pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 10 września 2021
  • 20 września 2021
  • wyświetleń: 4934

[ZDJĘCIA] Za nami XV Memoriał Jana Larysza na Stadionie Miejskim

W niedzielę, 19 września na Stadionie Miejskim im. Jana Larysza odbył się piętnasty memoriał Jego imienia. Choć wrzesień jest miesiącem kończącym coroczne zmagania lekkoatletów, na starcie stanęła spora grupa zawodników.

XV Memoriał Jana Larysza na wyremontowanym Stadionie Miejskim - 19.09.2021 · fot. MORiS Pszczyna


Na wyremontowanym stadionie padło wiele rekordów życiowych i najlepszych wyników uzyskanych w sezonie 2021.Temperatura nie rozpieszczała sportowców - było dosyć zimno, ale nie padał deszcz, a wiatr był umiarkowany, więc wszystko przebiegło bez zakłóceń.

Jak co roku zaproszono byłych zawodników Iskry Pszczyna, którzy zawsze chętnie przybywają na miejsce swoich młodzieńczych pasji. Najlepszym lekkoatletom nagrody wręczali zastępca burmistrza Pszczyny - Barbara Sopot-Zembok, dyrektor MORiS pan Sławomir Kowalski, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Krystian Szostak oraz syn Jana Larysza - Andrzej Larysz.

Zorganizowany w tym roku memoriał zbiegł się z obchodami 70-lecia MKS Iskry Pszczyna. To właśnie Jan Larysz tworzył ten klub i wiele lat mu przewodniczył.

Wyniki dostępne są na stronach: www.szla.pl i www.pzla.pl.

ar, źródło: MORiS Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.