pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 13 sierpnia 2021
  • 22 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 1531

Bieg Dzieci i Młodzieży poprzedzi Bieg Pawłowicki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOS Pawłowice" podaj

Za nami:

W tym roku Bieg Dzieci i Młodzieży odbędzie się w sobotę, 28 sierpnia, w parku przy Inhalatorium w Pawłowicach. Impreza sportowa będzie miała charakter festynu rodzinnego. Oprócz wielu emocji sportowych zagwarantowana jest również dobra zabawa i atrakcje dla najmłodszych. Będą dmuchańce oraz animacje dla dzieci.

Pawłowicki Bieg Dzieci i Młodzieży
Pawłowicki Bieg Dzieci i Młodzieży · fot. UG Pawłowice


Do 22 sierpnia trwają zapisy na Bieg Dzieci i Młodzieży w Pawłowicach. W wydarzeniu może wziąć udział 250 osób w wieku do 15 lat.

Zawodników do udziału w biegu zgłaszają rodzice lub opiekunowie prawni. Opłata wpisowa to 1 zł. Każdy uczestnik otrzyma pakiet startowy, w którym znajdzie się między innymi medal, koszulka oraz "coś na ząb".

Formularz zgłoszeniowy na Bieg Dzieci i Młodzieży na stronie: bgtimesport.pl/zawody/info/id/527

Bieg Pawłowicki dzień późniejDzień później w niedzielę 29 sierpnia, miłośnicy biegania zmierzą się na dystansie 5 km, a fani nordic walking na dystansie ok. 3,3 km podczas 7 Biegu Pawłowickiego. W porównaniu do zeszłego roku zwiększona została liczba zawodników do 250 osób. Nie ma jednak ustalonych limitów zawodników w poszczególnych konkurencjach i nie będzie klasyfikacji w poszczególnych kategoriach wiekowych, a jedynie ze względu na płeć. Nagrody otrzyma więc trzech pierwszych mężczyzn i trzy pierwsze kobiety w każdej z dyscyplin.

Wciąż można zapisać się na Bieg Pawłowicki. Opłatę startową w wysokości 40 zł należy uiścić do 22 sierpnia. Dla młodzieży w wieku 12 -18 lat opłata wynosi 10 zł

Również w niedzielę, 4 - osobowe drużyny pobiegną w sztafecie. Rejestracja zostanie uruchomiona 1 sierpnia. Udział w sztafecie jest bezpłatny.

Więcej informacji w artykule Przed nami VII. Edycja Biegu Pawłowickiego. Ruszają zapisy
oraz na stronie www.pawlowice.pl.

ar / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOS Pawłowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOS Pawłowice" podaj