pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 24 czerwca 2021
  • wyświetleń: 1804

Warto postawić na telefony na abonament

Materiał partnera:

Nawet spędzając godziny na rozmowach z przyjaciółmi i bliskimi, masz pewność, że dzięki telefonowi na abonament koszty nie wystrzelą w kosmos niczym kolejne statki powietrzne wysyłane w przestrzeń przez Elona Muska.

Warto postawić na telefony na abonament


Telefon na abonament sprawi, że mocno będziesz stał na ziemi. Na normalnym, ziemskim poziomie uda się również utrzymać regularne, miesięczne opłaty. Wystarczy dobrać dobrze skrojoną ofertę pod własne zasoby i oczekiwania. Dodatkową korzyścią będzie możliwość zakupu aparatu telefonicznego w promocyjnej cenie.

Telefony na abonament to wygodaOwszem, kupując telefon w sklepie, na wolnym rynku, możemy wykupić u operatora wyłącznie niski abonament i cieszyć się z kontaktu z bliskimi. Ale podpisując umowę z operatorem, chociażby na 24 miesiące, zyskujemy dodatkowo wiele bonusów. Dla wielu osób dostatecznym magnesem jest możliwość zakupu aparatu telefonicznego w niskiej cenie i uzyskanie gwarancji na ten sprzęt. To nie koniec korzyści. W grę wchodzi również szereg usług, które mogą ułatwić nam komunikację. Pakiety danych, bezpłatne SMS-y i wiele minut na rozmowy. Telefony na abonament to opcja, kiedy umowa podpisywana jest z operatorem. Może ona trwać dwa lub trzy lata. W tym czasie na użytkowniku ciążą obowiązki wynikające z zapisów umowy. Przede wszystkim zobligowany jest do ponoszenia comiesięcznych kosztów rozłożonych na równe kwoty. W przypadku prowadzenia działalności gospodarczej fakturę za usługi telekomunikacyjne można potraktować jako koszty uzyskania przychodu i odliczać podatek VAT. Realna kwota, jaką będziemy wówczas płacić, może być nawet kilkadziesiąt procent niższa niż ta, która zapisana jest w umowie. Na wygodę możemy liczyć również z tego powodu, że to operator stara się dobrać odpowiedni sprzęt i usługę dostosowaną do potrzeb i możliwości użytkownika. Abonent wybiera wtedy taki aparat, który spełnia jego oczekiwania i jest aktualnie dostępny w ofercie najlepiej dopasowanej do jego możliwości. Takie rozwiązanie uzasadnia twierdzenie, iż abonament z telefonem znacznie ułatwia życie. Korzystając z tego rozwiązania, nie musimy martwić się, że nagle może nam zabraknąć środków na koncie, jak w przypadku kart prepaid. Umowa z dobrze dobranym do naszych potrzeb abonamentem telefonicznym pozwoli efektywniej zaplanować budżet. Jeśli zaś zechcemy rozszerzyć ofertę na członków rodziny lub firmę, wtedy w abonamencie możemy zyskać dodatkowe pakiety i usługi.

Dodatkowe korzyści telefonu na abonamentPrzy podpisywaniu umowy niektórzy operatorzy proponują również opcję, w której można zawiesić jej obowiązywanie, jeśli wyjeżdżamy za granicę. Choć promocyjne oferty dotyczą głównie nowych klientów, za kontynuację umowy w sieci również można liczyć na bonusy. To dodatkowe gigabajty danych czy możliwość zakupu nowszego modelu smartfona w korzystnej cenie.