pless.pl

Reklama

Sport

  • 28 maja 2021
  • wyświetleń: 2088

Kryta pływalnia i hala sportowa dostępne dla wszystkich

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Hala Goczuś" podaj

Od 28 maja kryta pływalnia "Goczuś" w Goczałkowicach-Zdroju jest dostępna dla wszystkich z jednoczesnym limitem 50% obłożenia oraz przy zachowaniu reżimu sanitarnego.

kryta pływalnia "Goczuś" w Goczałkowicach-Zdroju
Kryta pływalnia "Goczuś" w Goczałkowicach-Zdroju · fot. UG Goczałkowice-Zdrój


Przypominamy, że wszystkie osoby przemieszczające się po korytarzach i pomieszczaniach krytej pływalni i hali sportowej zobowiązane są do zakrywania ust i nosa, dezynfekcji rąk oraz zachowania dystansu społecznego. Obowiązek ten nie dotyczy uprawiania sportu lub rekreacji w hali basenowej czy sportowej.

Pracownicy proszą również wszystkich klientów o ograniczenie czasu przebywania na holu głównym.

Od poniedziałku do piątku w godzinach od 16.00 do 20.30 oraz w soboty w godzinach 8.00-14.00 odbywają się zajęcia nauki i doskonalenia pływania oraz sportowo-rekreacyjne. W związku z tym klienci indywidualni proszeni są w miarę możliwości o wybieranie innych godzin odwiedzin pływalni. Pozwoli to rozładować najbardziej oblegane godziny, co przełoży się również na komfort pobytu na pływalni. Jednocześnie informujemy, że w przypadku tworzenia się kolejek w w/w godzinach pierwszeństwo w korzystaniu z krytej pływalni "Goczuś" w Goczałkowicach-Zdroju mają podopieczni podmiotów, z którymi GOSiR ma podpisaną umowę na korzystanie z torów pływackich bądź krytej pływalni zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Szczegółowe zasady korzystania z krytej pływalni "Goczuś" znajdują się poniżej:


- W trosce o zdrowie wszystkich użytkowników obiektów Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach-Zdroju prosimy o przestrzeganie tych zasad. Tylko odpowiedzialne korzystanie z naszych obiektów oraz przestrzeganie przyjętych zasad w życiu społecznym przyczyni się do tego, że obiekty sportowe nie zostaną ponownie zamknięte! Dzięki temu klienci będą mieli możliwość dalszego korzystania z obiektów, a nasza załoga - pracę. Wszystkich klientów prosimy o wyrozumiałość - apelują pracownicy GOSiR-u.

Informacje o dostępności obiektów GOSiR:
  • kryta pływalnia "Goczuś" - limit: 50% obłożenia
  • sauna w krytej pływalni - limit: 3 osoby jednocześnie
  • hala sportowa "Goczuś" - dostępna dla "wszystkich"
  • siłownia w hali sportowej - limit: 3 osoby jednocześnie
  • boisko "Orlik" - dostępne dla "wszystkich".

BM / pless.pl
źródło: GOSiR Goczałkowice-Zdrój

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Hala Goczuś

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Hala Goczuś" podaj