pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 8 marca 2021
  • wyświetleń: 1456

Sukcesy szachistów z Pawłowic w turnieju o Puchar Śląska Cieszyńskiego

7 marca pięciu reprezentantów Stowarzyszenia Szachowego Gminy Pawłowice wzięło udział w turnieju szachowym Kania Finanse o Puchar Śląska Cieszyńskiego.

Turniej szachowy Kania Finanse o Puchar Śląska Cieszyńskiego
Turniej szachowy Kania Finanse o Puchar Śląska Cieszyńskiego · fot. Jan Milanowski


W turnieju uczestniczyło 41 zawodników, zwycięzcą został mieszkaniec Pawłowic - trener juniorów Stowarzyszenia Szachowego Gminy Pawłowice, Mistrz Fide Karol Rawicz. Z mieszkańców gminy Pawłowice tuż za podium, na 4. miejscu uplasował się Robert Sapeta. W pierwszej dziesiątce znalazł się również Jan Milanowski, dobre miejsca zajęli także juniorzy ze Stowarzyszenia: Radosław Sobik - 23. miejsce i Bartosz Mruk - 28. miejsce. Impreza odbyła się pod patronatem Starosty Powiatu Cieszyńskiego Mieczysława Szczurka, który osobiście wręczał medale i puchar.

Turniej szachowy Kania Finanse o Puchar Śląska Cieszyńskiego
Turniej szachowy Kania Finanse o Puchar Śląska Cieszyńskiego · fot. Jan Milanowski


Turniej należy zaliczyć do bardzo udanych, ponieważ miejsca zajęte przez pawłowickich szachistów były wyższe niż ich rankingi na liście startowej. Gratulujemy.

BM / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.