pless.pl

Reklama

Sport

  • 25 stycznia 2021
  • wyświetleń: 2142

Zawodnik Krupiński Suszec Mistrzem Polski w kolarstwie przełajowym

Bielszczanin Marek Konwa, reprezentant klubu Krupiński Suszec, został Mistrzem Polski w kolarstwie przełajowym. Zawody odbyły się w miniony weekend w miejscowości Włoszakowice (woj. wielkopolskie).

Bielszczanin Marek Konwa Mistrzem Polski w kolarstwie przełajowym
Zawodnik Krupiński Suszec Mistrzem Polski w kolarstwie przełajowym · fot. fb/Marek Konwa


Konwa obronił tytuł po raz dziewiąty z rzędu! - Gratuluję wszystkim zawodnikom - to była ciężka trasa. Dziękuję mojemu trenerowi Michałowi Bogdziewiczowi, całemu klubowi Krupiński Suszec. W szczególności Pawłowi oraz @tyckitycki oraz wszystkim sponsorom i przyjaciołom za wsparcie - skomentował swój sukces w mediach społecznościowych.

Konwa po raz dziewiąty w karierze odebrał złoto krajowego czempionatu. Zawodnik UKS Krupiński Suszec/Konwa Bike pokonał o 1:40 Patryka Stosza (Voster ATS Team) oraz Adama Żubera (Mazowsze Serce Polski).

Po zawodach bielszczanin poinformował w rozmowie z Karolem Dziamborem, że w przyszłym tygodniu wystartuje w mistrzostwach świata w kolarstwie przełajowym w belgijskim Oostende.

mp / pless.pl
źródło: rowery.org

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.