pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 19 listopada 2020
  • 21 listopada 2020
  • wyświetleń: 2483

Siatkarki z Pszczyny zapraszają na mecze... online!

Za nami:

Siatkarki UKS Centrum przy POSiR Pszczyna rywalizują w I lidze śląskiej. Po rozegraniu pięciu meczów zespół, który prowadzi trener Jarosław Płachno, zajmuje 2. miejsce w swojej grupie I ligi śląskiej kobiet. W piątek i sobotę zagrają kolejne dwa ligowe mecze, które będzie można zobaczyć w internecie!

Ze względów na stan epidemii spotkania nie mogą odbywać się z udziałem widzów na trybunach. Siatkarki z Pszczyny liczą jednak na obecność i doping online. Specjalnie z myślą o kibicach Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie, UKS Centrum przy POSiR Pszczyna oraz Pszczyńska Telewizja przygotowuje z meczów transmisje online.

W piątek (20 listopada) o godzinie 18.00 w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie, UKS Centrum przy POSiR Pszczyna zmierzy się z JKS-em SMS Jastrzębie-Zdrój. Spotkanie zapowiada się całkiem ciekawie. Warto dodać, że szkoleniowcem zespołu z Jastrzębia-Zdroju jest Jarosław Bodys, który w przeszłości trzykrotnie był trenerem siatkarek PLKS-u Pszczyna.

Siarkarki z Pszczyny zapraszają na mecz... online!
fot. POSiR Pszczyna


W sobotę (21 listopada) również o godzinie 18.00 i w hali POSiR-u, pszczynianki zmierzą się z Zorzą Wodzisław Śląski. Oba te mecze będzie można śledzić na żywo w internecie na profilu FB Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie.

Zapraszamy więc przed ekrany i prosimy trzymać mocno kciuki za siatkarki UKS Centrum przy POSiR Pszczyna!

Siarkarki z Pszczyny zapraszają na mecz... online!
fot. POSiR Pszczyna

BM / pless.pl, źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.