pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 18 listopada 2020
  • wyświetleń: 708

Curlingowcy z Pawłowic na turnieju Gliwice Curling Cup VI

Pawłowiccy zawodnicy w dniach 13-15.11.2020 gremialnie uczestniczyli w turnieju Gliwice Curling Cup VI. KS "Juniorzy" po raz kolejny w tym sezonie nie dali się pokonać żadnemu przeciwnikowi i z bilansem 6 zwycięstw bez porażki zdobyli złoto!

Pawłowiccy zawodnicy uczestniczyli w turnieju Gliwice Curling Cup VI - 13-15.11.2020 · fot. Damian Herman, źródło: UG Pawłowice


Wśród 20 drużyn, najmłodsza ekipa KS NMP w składzie Szymon Rokita, Marlena Dziewirz, Bartosz Porwisz i Monika Wosińska zdobyła 18. miejsce.

KS "Danonki" czyli Magdalena Herman, Paulina Frysz, Juliusz Szweda i Kamil Musioł ukończyli zawody na 14. miejscu.

Drogę, którą będą zmierzać młodsi, wyznaczają starsi klubowicze. Curlusy Baniate w składzie Krzysztof Nowak, Paweł Klos i Paweł Kuśka zdobyli srebrne medale natomiast KS "Juniorzy": Klaudia Szmidt, Krzysztof Świątek, Łukasz Radajewski i Damian Herman, po raz kolejny w tym sezonie nie dali się pokonać żadnemu przeciwnikowi i z bilansem 6 zwycięstw bez porażki zdobyli złoto!

Kolejni klubowicze wspierali inne zaprzyjaźnione drużyny. Ewa Nogły zajęła wraz z drużyną AZS Gliwice Team Pluta 6. miejsce natomiast nasi juniorzy Dominik Szmidt i Robert Kamiński z zespołem AZS Team Szewczyk miejsce ósme. Drużyny dziękują za wsparcie Gminie Pawłowice, JAS-FBG S.A. i Marszałkostwu Śląskiemu.

ar / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.