pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 21 października 2020
  • wyświetleń: 1869

Wyścig w Kolarstwie Przełajowym z cyklu Pucharu Polski w Suszcu

W sobotę, 24 października w godzinach 8.00-16.00 na terenach przyległych do GOK Suszec odbędzie się Wyścig w Kolarstwie Przełajowym z cyklu Pucharu Polski. W związku z tym pojawią się utrudnienia w ruchu na ul. Ogrodowej w Suszcu. Zamknięty zostanie także dojazd do PSZOK-u.

Ze względu na stan epidemiczny i obowiązujące obostrzenia, wyścig odbędzie się bez udziału kibiców. Na terenie wyścigu będą uprawnione do przebywania tylko osoby związane z obsługą zawodów (sędziowie, obsługa techniczna) oraz obsługą zawodników (trenerzy, mechanicy) i sami zawodnicy.

Organizator przygotował jednak dla kibiców od godziny 13.00 relację "na żywo" z wyścigu, którą będzie można zobaczyć na Facebooku (UKS Krupiński Suszec) oraz w serwisie YouTube. W wyścigu elity wystartują obecny Mistrz Polski i Wicemistrz Polski w kolarstwie przełajowym Marek Konwa i Patryk Kostecki. Zawodnicy ci będą reprezentowali grupę Konwa Bike - Krupiński Suszec.

W kategoriach młodzieżowych wystartują reprezentanci gminy Suszec w kategoriach żak, młodzik, junior młodszy. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo.

BM / pless.pl, źródło: UG Suszec

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.