Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 1 września 2020
  • wyświetleń: 270

[Iskra Pszczyna] Młodzicy: Sprawiedliwie?

Trzecioligowe gry rozpoczęli nasi młodzicy z rocznika 2008, którzy w niedzielne południe na boisku w Ćwiklicach podejmowali zespół Podbeskidzia.

Młodzicy: Iskra - Podbeskidzie 30.08.2020
fot. Bartek Kubski


Komentarz trenera Mateusza Pławeckiego:
"Z przebiegu meczu remis jest chyba najbardziej sprawiedliwym rezultatem. Pierwsza połowa pod nasze dyktando, jednak długo nie potrafiliśmy udokumentować przewagi bramką, a po stałym fragmencie gry i błędzie w kryciu to gościom udało się zamienić jedyną sytuację na bramkę. Cieszę się, że po stracie bramki dobrze zareagowaliśmy i udało nam się odpowiedzieć, a nawet mogliśmy na przerwę zejść prowadząc.
Druga połowa to znacznie odważniejsza gra Podbeskidzia, które wielokrotnie stwarzało zagrożenie pod naszą bramką, udało się jednak wyjść z tego obronną ręką. Nasza gra po zmianie stron opierała się głównie na kontratakach i parę razy w podbramkowych sytuacjach zabrało dogrania piłki lepiej ustawionemu koledze. Szkoda niewykorzystanych sytuacji jednak remis również musimy szanować."


Młodzicy: MKS Iskra Pszczyna - BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała 30.08.2020 · fot. Bartek Kubski


MKS Iskra Pszczyna - BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1 (1:1)
Bramka: Ryguła

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Blacha - Kubski, Ślisz, Rodak, Przybyło, Cieśla, Ficek, Ryguła, Reclik oraz Szymura, Kionka, Pochwat, Jonkisz, Rak

Mateusz Pławecki, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.