Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 2 września 2020
  • 7 września 2020
  • wyświetleń: 1562

Rusza joga dla początkujących w Pawłowicach

Za nami:

Zawsze chcieliście rozpocząć praktykę jogi? Nie wiecie jak się za to zabrać? Mieliście już swój pierwszy raz na macie, ale był on bardzo dawno? W poniedziałek, 7 września o godz. 18.00 w Gminnym Ośrodku Sportu w Pawłowicach odbędą się bezpłatne zajęcia jogi dla początkujących.

joga
Pierwsze pokazowe zajęcia z jogi w Pawłowicach będą bezpłatne · fot. pixabay.com


Zajęcia dla początkujących są stworzone dla wszystkich osób, które chciałyby zapoznać się z praktyką jogi od podstaw. Regularne zajęcia dla grupy początkującej prowadzone będą w małej grupie, pod okiem doświadczonego nauczyciela. Uczestnicy nauczą się jak prawidłowo wykonać poszczególne pozycje. Będzie trochę teorii, dużo oddychania, ale przede wszystkim bardzo dużo praktyki. Wszystko w myśl motta, że jeden gram praktyki jest lepszy niż tona teorii, jak powiedział Swami Shivanada.

Podczas regularnych zajęć omówione zostaną powitania słońca, wszystkie pozycje stojące z pierwszej serii Ashtanga Jogi, pozycje siedzące oraz sekwencję końcową. Pamiętajcie, że jogę może praktykować każdy.

Na zajęcia w dniu 7 września obowiązują zapisy. Zajęcia w tym dniu są bezpłatne. Wszystkie informacje i zapisy pod nr telefonu 603 85 88 80.

Regularne zajęcia dla grupy początkującej będą się odbywać w każdy poniedziałek o godzinie 18.00 na dużej sali fitness Gminnego Ośrodka Sportu w Pawłowicach. Koszt zajęć zgodnie z cennikiem dostępnym na stronie szkolajogipadma.pl/cennik/

Informacje: Szkoła Jogi Padma

joga

ar / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.