pless.pl

Reklama

Sport

  • 1 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 2355

[Iskra Pszczyna] I zespół: (Nie)odpowiednie nastawienie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Seniorzy" podaj

Już w drugiej serii gier seniorzy mieli przymusową pauzę związaną z nieparzystą ilością zespołów. Aby utrzymać rytm meczowy podopieczni Janusza Iłczyka zagrali z pauzująca w pierwszej grupie drużyną Ruchu Radzionków.

I zespół: Ruch Radzionków - Iskra 31.07.2020
fot. Andzejek


W piątkowe popołudnie na boisku LKS Sokół Orzech odbyła się sparingowa potyczka dwóch czwartoligowych przedstawicieli. Wyjazdowe spotkanie lepiej rozpoczęli goście z Pszczyny, którzy byli bardziej aktywni. Radzionkowianie w pierwszych fragmentach zagrali zbyt spokojnie, co też szybko przełożyło się na wynik. Niezła gra Iskry w pierwszych minutach sprawiła jednak, że z biegiem czasu koncentracja zaczęła słabnąć.

Grający w roli gospodarza zawodnicy Ruchu wykorzystali ten fakt po przerwie. Wówczas na boisku role zupełnie się odwróciły.
Raz za razem kotłowało się pod pszczyńską bramką co szybko przełożyło się na wynik meczu. Iskra także miała swoje sytuacje, ale dwukrotnie z pomocą bramkarzowi przyszła poprzeczka.

Mecz w Orzechu pokazał jednak, że koncentracja, walka i odpowiednie zaangażowanie, potrzebne jest nie tylko w ligowych zmaganiach ale także w potyczkach sparingowych.

I zespół: Ruch Radzionków - MKS Iskra Pszczyna 31.07.2020 · fot. Andzejek


Ruch Radzionków - MKS Iskra Pszczyna 5:1 (0:1)
0:1 Michał Prusek (7.), 1:1 (54.), 2:1 (62.), 3:1 (64.), 4:1 (68.), 5:1 (86.)

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Domik Chmiel (56. Paweł Utrata), Piotr Noga (75. Adam Góralczyk), Mateusz Żelazo (46. Mateusz Pławecki), Paweł Zjawiński (65. Mateusz Żelazo), Kamil Kułagowski, Patryk Tatarczuch, Andrzej Żur, Sebastian Smolarz, Łukasz Mąka, Tomasz Zawadzki (46. Kamil Komraus), Michał Prusek.

źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Seniorzy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Seniorzy" podaj