pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 10 lipca 2020
  • wyświetleń: 803

[Iskra Pszczyna] II zespół: Hokejowy początek

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

Niespełna miesiąc przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych pierwszy test-mecz rozegrali zawodnicy rezerw. W starciu z miejscowym Zniczem na boisku w Jankowicach kibice mogli zobaczyć aż 9 bramek!

II zespół: Znicz Jankowice - Iskra 09.07.2020
fot. Andzejek


Nowy szkoleniowiec pszczynian ma po czwartkowym meczu na pewno sporo materiału do analizy i przemyśleń. Do ligowych zmagań pozostał miesiąc i będzie to na pewno pracowity okres, ale na pewno cieszy fakt, że będzie z kim pracować.

LKS Znicz Jankowice - MKS Iskra Pszczyna 5:4 (1:1)
bramki: 1:0 (8.), 1:1 Adam Góralczyk (39.), 2:1 (52.), 2:2 Patryk Stryczek (69.), 2:3 Marek Skipioł (72. - rzut karny), 3:3 (75.), 3:4 Bartosz Pisarek (79.), 4:4 (84.), 5:4 (86.)

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Paweł Utrata, Michał Klim, Wojciech Kokot, Jacek Rabaszowski, Tomasz Ryguła, Jakub Borek, Michał Grajcarek, Mateusz Dragon, Wojciech Pośpiech, Bartosz Pisarek, Patryk Stryczek oraz Marek Skipioł, Kacper Prusek, Adam Góralczyk, Mateusz Pelikański, Wojciech Dygowski

II zespół: LKS Znicz Jankowice - MKS Iskra II Pszczyna 09.07.2020 · fot. Andzejek

źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj