pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 24 czerwca 2020
  • wyświetleń: 672

[Iskra Pszczyna] Młodzicy młodsi: Znowu gramy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

W sobotni poranek oficjalnie "odmroziliśmy" naszą młodzież. Rocznik 2008 rozegrał pierwszy sparing od... marca. Był to pożegnalny mecz trenera Szymona Furczyka w roli szkoleniowca tego rocznika.

Młodzicy: Iskra - Trójka Czechowice 20.06.2020


Komentarz trenera Szymona Furczyka:
"W sobotę 20 czerwca rozegraliśmy ostatni wspólny sparing. Po czterech wspaniałych latach, pełnych małych sukcesów przyszedł czas się rozstać. Naszym przeciwnikiem był zespół UMKS Trójki Czechowice, który postawił wysoko poprzeczkę. W sparingu miał okazję pokazać się każdy młody adept piłki nożnej trenujący w roczniku 2008. Cieszę się, że udało się nam zwyciężyć w ostatniej akcji meczu. Odchodzę od moich Orłów z wysoko uniesioną głową, dumny z możliwości obserwacji rozwoju tych małych diamentów. Liczę na to, że nabyte umiejętności pozwolą im długo i na wysokim szczeblu bawić się piłką."

Młodzicy młodsi: MKS Iskra Pszczyna - UMKS Trójka Czechowice 20.06.2020 · fot. Andzejek


MKS Iskra Pszczyna - UMKS Trójka Czechowice 2:1
Bramki: Ryguła, Reclik

MKS Iskra Pszczyna wystąpiła w składzie:
Blacha, Rak, Rodak, Ślisz, Kubski, Strączek, Sokołowski, Kionka, Jonkisz, Ficek, Ryguła, Reclik S, Przybyło, Rapacki, Lazarek, Reclik B, Dziedzic, Machna,

źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj