pless.pl

Reklama

Sport

  • 25 czerwca 2020
  • wyświetleń: 3559

Wspinaj się z Diablakiem - relacja z zajęć na ściance wspinaczkowej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj

24 czerwca odbyły się kolejne w tym roku szkolnym zajęcia na ściance wspinaczkowej organizowane w ramach działalności Uczniowskiego Klubu Sportowo - Turystycznego "Diablak". Adresatem niniejszych zajęć jest przede wszystkim młodzież szkół powiatu pszczyńskiego, ale mogą w nich wziąć udział także dorośli!

Wspinaj się z DIABLAKiem - relacja z zajęć


Klub kontynuuje cykl szkoleń wspinaczkowych, zarówno dla uczniów już wspinających się, jak i dla tych, dla których był to pierwszy kontakt z tym sportem. Wszystkim uczestnikom należą się podziękowania za zachowanie reżimu sanitarnego i zastosowanie się do wprowadzonych w tym zakresie zasad - dziękujemy!

Uczestnicy środowych zajęć doskonalili poznane wcześniej techniki wspinaczkowe. Osoby, które wybrały się pierwszy raz poznały podstawowe zasady asekuracji i wspinania oraz praktycznie je przećwiczyły. Amatorzy wspinaczki przede wszystkim dbali o bezpieczeństwo oraz o jak najlepsze wykorzystanie czasu, żeby jak najwięcej się nauczyć i technicznie poćwiczyć. Jako organizatorzy tych wyjazdów mamy nadzieję, że uda nam się rozbudzić zainteresowanie tą formą aktywności fizycznej wśród młodzieży naszego powiatu i kontynuować systematyczne wyjazdy szkoleniowe. Ciągle liczymy na zainteresowanie tą formą rekreacji uczniów pszczyńskich szkół. Ze swej strony dokładamy wszelkich starań aby zajęcia były jak najbezpieczniejsze.

Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym wyjeździe na ściankę, który odbędzie się 8 lipca a szczegóły i zapisy na stronie Klubu: www.skkt-diablak.pszczyna.edu.pl

Zapraszamy również na najbliższą wycieczkę 5 lipca - będzie to wycieczka rodzinna w Beskid Żywiecki (Hala Miziowa).

Uczniowski Klub Sportowo - Turystyczny "Diablak" współpracuje przy organizacji wyjazdów z Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie. Zajęcia odbywają się przy wsparciu finansowym Gminy Pszczyna i Powiatu Pszczyńskiego.

UKST Diablak

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Diablak

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj