pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 29 maja 2020
  • wyświetleń: 3449

Kiedy zostanie uruchomiona pływalnia w Goczałkowicach?

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOSIR Goczałkowice" podaj

Rząd wprowadza czwarty etap znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19. W komunikatach pojawia się też informacja związana z możliwością otwieraniem basenów. Goczałkowicki GOSiR informuje, że na razie nie jest jednak znana data ponownego uruchomienia krytej pływalni "Goczuś".

Zgodnie z projektem rozporządzenia Rady Ministrów, od 6 czerwca działalność w określonych warunkach sanitarnych będą mogły wznowić m.in. baseny.

W związku z wieloma zapytaniami, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach-Zdroju informuje, że na razie nie jest znana data ponownego uruchomienia krytej pływalni "Goczuś" w Goczałkowicach-Zdroju. Obecnie czekamy na określenie wytycznych przez Głównego Inspektora Sanitarnego na jakich warunkach będzie mogła zostać uruchomiona pływalnia. Termin wznowienia działalności będzie uzależniony od możliwości spełnienia wymogów GIS-u oraz sytuacji epidemiologicznej występującej na naszym terenie.

Jednocześnie Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach-Zdroju informuje, że przedłużenie karnetów na kryta pływalnię "Goczuś", które aktywne były 12 marca 2020 roku kiedy nastąpiło zamknięcie obiektu na skutek zagrożenia epidemiologicznego, będzie możliwe w momencie kiedy znany będzie termin wznowienia działalności krytej pływalni "Goczuś" w Goczałkowicach-Zdroju.

BM / pless.pl, źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOSIR Goczałkowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOSIR Goczałkowice" podaj