pless.pl

Reklama

Sport

  • 27 maja 2020
  • wyświetleń: 2908

[FOTO] Trwa remont w sportowych obiektach w gminie Miedźna

W Gminnym Ośrodku Sportu i rekreacji w Woli remont idzie pełną parą i już niedługo się zakończy. Na jakim etapie są prace?

Remont w sportowych obiektach w gminie Miedźna - 26.05.2020 · fot. Kryta Pływalnia w Woli


Zakończyły się już prace malarskie w holu kasowym, kręgielni, pomieszczeniach socjalnych. Został wyremontowany kanał wentylacyjny przy basenie rekreacyjnym. Udostępniono Orlika dla klubów sportowych i grup amatorskich. Przed wejściem do ośrodka zostały wymienione ławki, wyremontowano elementy urządzeń na placach zabaw, uzupełniono w ramach gwarancji granulat na boisku Orlik. Ośrodek oczekuje też na dostawę nowego sprzętu do siłowni.

W ostatnich dniach przeprowadzane jest czyszczenie basenów i zbiorników przelewowych w pływalni. Po oczyszczeniu basenów rozpocznie się napełnianie niecek świeżą wodą. W związku ze spuszczaniem wody z basenu, zorganizowano akcję wydawania wody przeznaczonej do podlewania roślin.

ar / pless.pl
źródło: Kryta Pływalnia w Woli

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.