pless.pl

Reklama

Sport

  • 20 maja 2020
  • 23 maja 2020
  • wyświetleń: 15540

Wejściówka do Ośrodka Sportów Wodnych za symboliczną złotówkę

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ośrodek Sportów Wodnych w Łące" podaj

Od 21 maja wstęp na teren Ośrodka Sportów Wodnych kosztuje symboliczną złotówkę. Taka opłata będzie obowiązywała na czas trwania stanu epidemicznego.

Łąka, Ośrodek Sportów Wodnych, akwen, plaża
Ośrodek Sportów Wodnych w Łące · fot. Oskar Piecuch / pless.pl


W ubiegłym sezonie wejściówka na obiekt wynosiła 5 zł dla osoby dorosłej i 3 zł dla dzieci i młodzieży bądź osób korzystających ze zniżek.

- Ośrodek Sportów Wodnych to piękny obiekt, który staje się coraz popularniejszym miejscem do wypoczynku. Do dyspozycji oddajemy także wypożyczalnię sprzętu wodnego. W czasach ograniczonego poruszania spodziewamy się wzmożonego zainteresowania atrakcjami, które oferujemy. Stąd pomysł, żeby obniżyć ceny biletów do symbolicznej złotówki. Musimy pamiętać jednak o tym, żeby przestrzegać obowiązujących przepisów - informuje burmistrz Dariusz Skrobol.

W piątek uruchomiona zostanie wypożyczalnia sprzętu wodnego, którym dysponuje Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu. Użytkownicy będą mogli skorzystać z rowerków wodnych, kajaków bądź desek windsurfingowych. Na terenie OSW Łąka należy stosować się do obowiązujących obostrzeń sanitarnych.

BM / pless.pl
źródło: UM Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Ośrodek Sportów Wodnych w Łące

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ośrodek Sportów Wodnych w Łące" podaj