pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 7 maja 2020
  • 11 maja 2020
  • wyświetleń: 22172

Wrócił Pszczyński Rower! Można już wypożyczać jednoślady!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pszczyński Rower" podaj

W sobotę 9 maja uruchomiony został Pszczyński Rower Miejski. Kilka dni temu zapowiadano, że będą opóźnienia. Na szczęście na inaugurację nie trzeba było długo czekać. Rząd dał zielone światło na uruchomienie miejskich wypożyczalni.

terazwpszczynie,pszczyna,pless,lovepless,pszczynskirower,rynekpszczyna,rower,bike,rentabike,maj2020
Pszczyński Rower powrócił. Od soboty można wypożyczać jednoślady - 09.05.2020 · fot. pless.pl


- Operator będzie prowadził dezynfekcję newralgicznych elementów rowerów jak kierownice, siodełka, linki, manetki oraz terminale. Jednoślady będą dezynfekowane przynajmniej dwa razy dziennie w ramach codziennej pracy osób serwisujących oraz relokujących rowery miejskie we wszystkich działających systemach - czytamy na stronie firmy Nextbike.

Na kwestię bezpieczeństwa zwraca uwagę także burmistrz Dariusz Skrobol, który prosi mieszkańców o stosowanie się do zaleceń, aby użytkownicy wyposażeni byli w jednorazowe rękawiczki. Najlepiej mieć także ze sobą własne środki dezynfekujące, gdyż zwiększy to bezpieczeństwo.

Pszczyński Rower powrócił - 11.05.2020 · fot. UM Pszczyna


Do dyspozycji uruchomionych zostało łącznie 8 samoobsługowych stacji wypożyczeń i 80 rowerów. Rowery można wypożyczać w Pszczynie na sześciu stacjach: Rynek, Osiedle Piastów, Dworzec PKP, Osiedle Stara Wieś i Osiedle Daszyńskiego oraz Ośrodek Sportów Wodnych w Łące. Dwie kolejne stacje - Korona zapory, Stary Dworzec PKP - zostały uruchomione w Goczałkowicach-Zdroju.

Aby korzystać z wypożyczalni, wystarczy mieć aktywne konto w aplikacji Nextbike lub zarejestrować się na PszczynskiRower.pl.

BM / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Pszczyński Rower

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pszczyński Rower" podaj