Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 31 marca 2020
  • wyświetleń: 4708

#PszczynaSobiePomaga: fitness on-line z Fit Lady Pszczyna!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "FitLady Pszczyna" podaj

W czasie epidemii również Fit Lady - pszczyński klub fitness dla kobiet przygotował treningi do wykonania w domu. Trenerka Ola Łukaszczuk teraz on-line dzieli się swoją energią, wiedzą i dwudziestoletnim doświadczeniem.

Loading...


Klub FitLady Pszczyna stara się dostosować do obecnej, trudnej sytuacji i zadbać o swoich podopiecznych, a jednocześnie utrzymać się jako firma w ruchu - działać i słać pozytywny przekaz w świat.

- Motywacja i wsparcie niesione innym ludziom to obecnie główny kierunek moich działań. Chcę edukować i promować zdrowy styl życia wśród osób, które są gotowe na zmiany i potrzebują wsparcia we wdrażaniu i utrzymywaniu zdrowych nawyków - mówi Ola Łukaszczuk, właścicielka a zarazem trener i dietetyk w FitLady Pszczyna, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach oraz Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej.

Z chwilą, gdy wiadomo już było, że klub będzie musiał zostać zamknięty, trenerka zareagowała i przeniosła swoje działania do sieci. Pierwszy post informujący o akcji #trenujwdomu i #trenujewdomuzfitlady zamieściła już 15 marca i od tej chwili systematycznie kilka razy dziennie publikuje propozycje treningów do wykonania w warunkach domowych oraz inspiracje żywieniowe.

Loading...


W tej chwili FitLady Pszczyna ma dla Was następujące propozycje:
  • Codzienne propozycje treningów na FB dostępne na naszym profilu www.facebook.com/KlubFitLady oraz www.facebook.com/OlaLukaszczuk/ w ramach akcji #trenujewdomu oraz #trenujwdomuzfitlady
  • Treningi personalne 1:1 online za pośrednictwem WhatsApp, Skype
  • Konsultacje dietetyczne online oraz rozpisanie planu żywieniowego
  • W przygotowaniu grafik treningów grupowych online, w których będą również mogli brać udział posiadacze kart MultisportPlus


Loading...


Kontakt:
Telefon: 577150601, 606624828, 668375657
Adres strony internetowej: www.fitlady.pl

Działajmy w myśl zasady #PszczynaSobiePomaga

ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

FitLady Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "FitLady Pszczyna" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.