Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 10 marca 2020
  • wyświetleń: 2894

IV Mistrzostwa Powiatu w Narciarstwie Alpejskim - wyniki

W niedzielę, 8 marca na stoku Siglany w Wiśle odbyła się czwarta edycja Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Narciarstwie Alpejskim o Puchar Starosty.

IV MPP 2020 o Puchar Starosty · fot. GregTeam


Tym razem zawody rozpoczęły się o godzinie 9.00 i obydwa przejazdy odbywały się na bardzo dobrze przygotowanej trasie. Pomimo dodatniej temperatury zastosowana chemia utwardziła trasę i warunki dla wszystkich zawodników były jednakowe.

Do rywalizacji przystąpiło 88 zawodników, co świadczy o dużym zainteresowaniu narciarstwem w naszym powiecie. Najszybszym narciarzem obydwóch przejazdów okazał się Przemysław Głąbek i to on otrzymał nagrodę główną BMW X5 na weekend.

Oprócz narciarzy do rywalizacji na stoku przystąpili również snowboardziści oraz zawodnicy w kategorii skki trikke.

- Szczególne słowa podziękowania za wsparcie kierujemy do powiatu pszczyńskiego oraz do naszych sponsorów: Dealer BMW Sikora, Biuro Podróży Polan oraz Grupa Szafrański dzięki którym zawody mogły się odbyć. Dziękujemy oczywiście licznie przybyłym zawodnikom i kibicom narciarstwa - mówią organizatorzy.

Oficjalne wyniki zawodów: www.facebook.com/GregTeam.tenis/

Pszczyński Klub Tenisowo-Narciarski GregTeam

43-200 Pszczyna
ul. Rybnicka 32

kom. 601442390REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.