Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 3 marca 2020
  • 29 marca 2020
  • wyświetleń: 9682

Odwołane: VII Mistrzostwa Śląska Amatorów w Pływaniu

Odwołano VII Mistrzostwa Śląska Amatorów w Pływaniu, które miały się odbyć 29 marca na pływalni "Goczuś" w Goczałkowicach-Zdroju w związku z zagrożeniem zakażenia koronawirusem.

Pływalnia w Goczałkowicach


Mistrzostwa Śląska Amatorów w Pływaniu skierowane są do mieszkańców województwa śląskiego, nieposiadających licencji Polskiego Związku Pływackiego oraz nie będących uczniami szkół sportowych, klas sportowych o profilu pływackim oraz nie będący zawodnikami klubów pływackich na licencji PZP. Każdy zgłoszony pływak może wziąć udział w dwóch konkurencjach indywidualnych oraz jednej sztafecie.

Zgłoszenia przyjmowane są do 20 marca drogą elektroniczną (wisniowicz@gmail.com oraz kopia na swim@onet.eu). Zgłoszenie musi zawierać: imię i nazwisko zawodnika, dokładną datę urodzenia (dd,mm,rrrr), nazwę szkółki, płeć (K lub M), konkurencję i czas orientacyjny, miejsce zamieszkania oraz rozmiar koszulki zawodnika.

W sprawach organizacyjnych osobą do kontaktu jest Marek Kloc (tel. 505-680-902, e-mail: swim@onet.eu).

Aby wziąć udział w zawodach, wszyscy niepełnoletni uczestnicy muszą dostarczyć pisemną zgodę rodziców/opiekunów na udział w zawodach. Druk dostępny w "plikach do pobrania" na stronie POSiR.

Organizatorem zmagań jest Szkoła Pływania Delfin oraz Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie.

Mistrzostwa Śląska Amatorów w Pływaniu

ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.