pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 27 lutego 2020
  • wyświetleń: 5305

Zajęcia na lodowisku w Szkole Podstawowej w Goczałkowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 1 w Goczałkowicach" podaj

Drugi etap innowacji pedagogicznej o charakterze programowym ,,Lodowisko dla każdego", mający na celu uatrakcyjnienie lekcji wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 1 w Goczałkowicach-Zdroju dobiegł końca. Zajęcia sportowe zorganizowane zostały dzięki zaangażowaniu wszystkich nauczycieli wychowania fizycznego. Realizacja przypadła na miesiąc luty.

Lodowisko dla każdego-w Szkole Podstawowej nr 1 w Goczałkowicach-Zdroju · fot. Krzysztof Kupper


Lekcje łyżwiarstwa, jak poprzednio odbyły się na zaprzyjaźnionym lodowisku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Czechowicach -Dziedzicach. Zgodnie z ustaleniami, w tym roku programem zostały objęte klasy 4, 5, 6.

Niezmiernie cieszy fakt iż frekwencja w zorganizowanych wyjazdach była niemalże 100%. Uczniowie szkoły chętnie podejmują nowe formy aktywności fizycznej, wykazują duże zaangażowanie podczas nauki. Program "Lodowisko dla każdego" z pewnością wpisuje się w potrzeby dzieci i będzie kontynuowany w przyszłym roku.

Krzysztof Kupper

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Szkoła Podstawowa nr 1 w Goczałkowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 1 w Goczałkowicach" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.