Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 24 lutego 2020
  • wyświetleń: 1418

Strzelcy z KBS Pszczyna nie zwalniają tempa!

W lutym zawodnicy KBS Pszczyna wzięli udział w międzynarodowych zawodach strzeleckich w Pucku (6-9 lutego) oraz w Złotoryi (13-16 lutego).

Zawody w Pucku - 6-9.02.2020


Zawody w Pucku organizowane są co roku dla uczczenia zaślubin Polski z morzem. W tym roku zawody były jubileuszowe, gdyż wypadła setna rocznica tego wydarzenia. Dwa brązowe medale w karabinie seniorów wywalczył Marcin Piech. Srebrny medal w pistolecie młodzików zdobył Jakub Bratek, natomiast wśród juniorek, również w pistolecie, brąz zawisł na szyi Martyny Trefon. Grzegorz Kościelnik i Marcin Piech wzięli również udział w superfinale dla najlepszych strzelców turnieju, gdzie rywalizowali o kopię pierścienia, jaki generał Haller wrzucił do morza podczas zaślubin.

Wielki Puchar Kaczawy w Złotoryi zgromadził z kolei zawodników z Polski, Czech oraz Niemiec. Z medalami z tych zawodów wróciły Weronika Krajewska i Martyna Trefon. Weronika zdobyła złoty i srebrny medal wśród młodziczek, natomiast Martyna brązowy wśród juniorek. Martyna ponadto zakwalifikowała się do superfinału, w którym strzelała o sztabkę złota. 

Zawody w Złotoryi - 13-16.02.2020

Marcin Piech / Kbs Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.