pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 20 lutego 2020
  • wyświetleń: 2457

Uczniowie PZS nr 1 mistrzami Śląska w Halowej Piłce Nożnej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj

W Hali Widowiskowo-Sportowej "Centrum" w Dąbrowie Górniczej odbyły się XXIX Mistrzostwa Śląska OHP w Halowej Piłce Nożnej, w których wzięli udział uczniowie Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Pszczynie. Pszczyńscy piłkarze zdobyli złoty puchar i tym samym zostali mistrzami województwa śląskiego. Bramkarz drużyny z mistrzostw wrócił ze statuetką "najlepszego bramkarza".

XXIX Mistrzostwa Śląska OHP w Halowej Piłce Nożnej w Dąbrowie Górniczej - 02.2020 · fot. PZS nr 1


Podczas zawodów zmierzyło się ze sobą dwanaście drużyn z całego województwa. Poszczególne reprezentacje podzielono na trzy grupy. Do finału weszły drużyny z Hufców Pracy w Pszczynie, Sosnowcu oraz Pyskowicach.

Pszczyńscy sportowcy wywalczyli awans do finałowych rozgrywek, gdzie o zwycięstwie zdecydowały rzuty karne. Celne strzały zawodników sprawiły, że zdobyli złoty puchar i tym samym zostali mistrzami województwa Ochotniczych Hufców Pracy w halowej piłce nożnej. Zawodnicy swój sukces zawdzięczają także pełnej poświęcenia obronie bramkarza, który został nagrodzony statuetką "Najlepszego bramkarza".

Celem zawodów była popularyzacja halowej piłki nożnej wśród młodzieży OHP, wdrożenie zasad sportowej rywalizacji i kultury kibicowania oraz promocja zdrowego i aktywnego trybu życia.

ar / pless.pl, źródło: Powiat, PZS nr 1

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj