pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 5 stycznia 2006
  • wyświetleń: 3469

Hotel Imperium i sportowcy dla...

Hotel Imperium i sportowcy dla...


W niedzielę 22 stycznia w suszeckiej hali odbędzie się impreza charytatywna pod nazwą „Hotel Imperium i Sportowcy dla…”. Jest to już druga edycja imprezy organizowanej przez Hotel Imperium, Starostwo Powiatowe w Pszczynie, Urząd Gminy w Suszcu oraz Gminny Zespół Oświaty i Sportu.

Dzięki zeszłorocznej imprezie udało się uzbierać pieniędze potrzebne na zakup pompy insulinowej dla Daniela - młodego mieszkańca Suszca. W tym roku będą zbierane pieniądze dla Kamila (na zdjęciu), 13–latka z Kobielic, który również potrzebuje pompy insulinowej.

Organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji m.in. mecz piłki nożnej kobiet, mini-turniej z udziałem drużyn piłkarskich z I i II ligi oraz mecz piłki nożnej pomiędzy oldbojami Suszca, a gwiazdami, które wystąpią pod szyldem hotelu „Imperium”.

Wśród osób, które zdecydują się wspomóc Kamila przez zakup cegiełek, rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody m.in. przejazd do Niemiec z Sindbadem oraz weekend dla dwóch osób w Hotelu Imperium.

Program imprezy, 22 styczeń (niedziela)

10.00 turniej piłki nożnej o puchar Wójta Gminy Suszec
14.30 mecz piłki nożnej: Hotel Imperium i Przyjaciele – Oldboje Suszec
15.20 pokazowy turniej piłki nożnej – mecze półfinałowe o puchar Starosty Pszczyńskiego
Ruch Chorzów – Zagłębie Sosnowiec
Cracovia – Polonia Bytom

17.20 mecz piłki nożnej kobiet o puchar Dyrektora Hotelu Imperium: Mitech Żywiec – Unia Racibórz
18.00 mecz o 3 miejsce i finał turnieju pokazowego


Imprezę poprowadzi artysta scen śląskich Darek Niebudek.

W trakcie imprezy przewidziane są również licytacje koszulek i wręczenie nagród trenerom z gminy Suszec.

Organizatorzy podstawią również specjalny bezpłatny autobus dla osób z Pszczyny wybierających się na imprezę. Autobus wyruszy o godzinie 13.45 z ul. Sokoła (obok dworca PKP w Pszczynie), 13.50 – przystanek PKS, ul. Bielska, 13.55 – przystanek PKS, ul. Żorska.

Maciek Stieber

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.