pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 19 grudnia 2005
  • wyświetleń: 1714

Trwa liga bilarda w Rock Stodole

Trwa liga bilarda w Rock Stodole organizowana wspólnie z firmą Cleus Nova Polska. W tym tygodniu, ze względu na przedświąteczny czas, zmieniła się kolejność rozgrywanych spotkań. Część już została rozegrana wcześniej, inne zostały przełożone. Zawodnicy do tej pory uzgadniają między sobą nowe terminy. Tak czy owak, runda zasadnicza zakończy się w połowie stycznia. Potem przyjdzie czas na play-off'y.

Tymczasem kształtuje się nam nam się czołówka tabeli. Prowadzi EXTREME TEAM, przed STAR WARS i B52. Link do aktualnej tabeli oraz wyników znajdziecie na lewym menu serwisu bilardowego.

Jak informuje nas organizator ligi - pojawił się pomysł zorganizowania meczów finałowych w muzeum browarnictwa w Tychach. Przypomnijmy, że Kompania Piwowarska - producent piwa Tyskie, jest partnerem handlowym Rock Stodoły.

Mecze finałowe odbyłyby się w pubie należącym do KP. Aktualnie prowadzone są rozmowy na ten temat. Szczegóły podamy już wkrótce.

ups / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.