pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 4 września 2019
  • wyświetleń: 1891

Paweł Pietryja rozpoczął sezon turniejem na Białorusi

Paweł Pietryja nowy sezon rozpoczął wyjazdem na Białoruś, gdzie wspólnie z Janem Rudzińskim po krótkiej przerwie wrócił na kort, aby zrealizować wytyczony plan.

Paweł Pietryja rozpoczął sezon turniejem na Białor
Paweł Pietryja rozpoczął sezon turniejem na Białorusi · fot. www.facebook.com/akademiabadmintona


- Przed nami bardzo intensywny sezon i zarazem jeden z najtrudniejszych - rok przed igrzyskami olimpijskimi, które będą odbywać się w Tokio. Poprzeczka podczas tych turniejów zawieszona jest bardzo wysoko, zawodnicy z całego świata przyjeżdżają, aby zbierać punkty do kwalifikacji olimpijskiej - mówi Paweł Pietryja.

- Aktualnie jesteśmy po turnieju na Białorusi, gdzie doszliśmy do ćwierćfinału. Na naszej drodze stanęli zawodnicy z Anglii, którzy następnie wygrali w półfinale. Cały turniej w grze deblowej wygrała bardzo mocna para chińska, w której jednym z zawodników był mistrz olimpijski z Rio 2016. We wszystkich grach, finały zapewnili sobie zawodnicy z Chin, którzy na ten turniej przyjechali mocnym i licznym składem. Jesteśmy zadowoleni z pierwszego turnieju w tym sezonie, ale wiemy, że stać nas na więcej i zmotywowani wracamy do treningu. Już niedługo zagramy przed własną publicznością podczas turnieju Polish International, który odbędzie się w Bieruniu - dodaje Paweł.

Wyjazd został zrealizowany dzięki:

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.