pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 19 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 1980

12. Turniej Siatkówki Plażowej Mikstów na obiektach POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie zaprasza do udziału w XI Turnieju Siatkówki Plażowej Mikstów, który 24 sierpnia odbędzie się na boiskach piaskowych Ośrodka.

12. Turniej Siatkówki Plażowej Mikstów
fot. POSiR
12.TSPM - regulamin
12.TSPM - zgoda rodziców

Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są drogą elektroniczną (sport@posir.pszczyna.pl z dopiskiem "XII Turniej Siatkówki Plażowej Mikstów" do 21 sierpnia. W zgłoszeniach prosimy podawać skład pary, osobę zgłaszającą oraz telefon kontaktowy. Wpisowe do turnieju w wysokości 20 zł/para, prosimy wpłacać przelewem na konto bankowe: 26 8448 0004 0030 9145 2000 0001 do 21 sierpnia. W dniu turnieju wpisowe do zawodów wynosi 30 zł/para.

W turnieju może wziąć udział maksymalnie 16 par (decyduje kolejność zgłoszeń). System gry będzie uzależniony od ilości zgłoszonych par. Dla najlepszych przewiduje się nagrody rzeczowe o wartości 500 zł. Weryfikacja zgłoszonych par od godziny 9.00. Początek zmagań o godzinie 9.30.

Wszyscy niepełnoletni, którzy chcą wziąć udział w turnieju, muszą bezwzględnie dostarczyć podpisaną zgodę rodzica/opiekuna na udział w zawodach (zgoda dostępna w "plikach do pobrania").

Organizatorem zmagań jest Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie.

new / pless.pl, źródło: POSiR Pszczyna

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj