Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 7 sierpnia 2019
  • 20 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 1226

Wyjazd na kajaki z GOSiR-em Goczałkowice

Za nami:

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach-Zdroju zaprasza do udziału w rodzinnym wyjeździe na spływ kajakowy na Skawie. Wyjazd odbędzie się 20 sierpnia 2019 roku (wtorek).

OPIS WYJAZDU

Zbiórka przed wyjazdem zaplanowana jest na godzinę 8.30 na parkingu Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach-Zdroju (ul. Szymborskiej 1). Grupa uda się autokarem do Wadowic, skąd rozpocznie się spływ kajakowy na Skawie. W jednym kajaku płyną dwie osoby. Trasa będzie prowadzić rzeką Skawą z Wadowic do Grodziska (ok. 14 km, czas przepłynięcia ok. 3,5 godziny). Na mecie spływu przewidziane jest ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek. Przewidywana godzina powrotu - ok. 18.00.

GRUPA DOCELOWA

Dzieci wraz z rodzicami, młodzież szkolna, młodzież studencka, osoby dorosłe - wszyscy uczestnicy muszą potrafić pływać.

SPŁYW KAJAKOWY

Spływ kajakowy to świetna okazja, by podziwiać z perpeketywy kajaka przepiękne krajobrazy, widoki i przyrodę rzek. Spływy kajakowe to świetna "odskocznia" od codziennych obowiązków i stresów. Na łonie przyrody można znakomicie wypocząć od zgiełku miasta i nabrać pozytywnej energii. Spływy kajakowe dostarczają niesamowitych wrażeń, umożliwiając obcowanie sam na sam z naturą oraz poznawanie historii i bogatej kultury regionu. Czas spędzony w kajaku to doskonały relaks dla osób preferujących aktywne formy spędzania wolnego czasu.

ŚWIADCZENIA ORGANIZATORA

Organizator wyjazdu, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach-Zdroju w ramach opłaty wpisowej zapewnia: przejazd autokarem, udział w spływie kajakowym, wspólne ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek, ubezpieczenie NNW. Spływ organizowany jest we współpracy z firmą Kajaki na Skawie, która specjalizuje się w tego typu przedsięwzięciach i posiada odpowiedni sprzęt (atestowane kajaki) wraz z wyposażeniem indywidualnym (wiosła, kamizelki).

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO SPŁYWU?

Należy posiadać niezbędną odzież i obuwie z pełną podeszwą, które w czasie spływu mogą ulec zamoknięciu wodą. W czasie spływu dobrze posiadać ze sobą małą przekąskę oraz wodę do picia. Po zakończeniu spływu kajakowego każdy uczestnik musi posiadać rzeczy do przebrania oraz ręcznik.

KOSZTY

Koszt udziału w wyjeździe dla osoby pełnoletniej wynosi 60 zł, zaś za dzieci i młodzież (rocznik 2001 i młodsi) - 50 zł.

ZAPISY

Zapisy przyjmowane są w kasie krytej pływalni "Goczuś" w Goczałkowicach-Zdroju (ul. Szymborskiej 1) do wyczerpania miejsc (limit: 30 osób) nie później niż do 14 sierpnia 2019 roku. Każda osoba uczestnicząca w wyjeździe musi przy zapisie dostarczyć wypełnioną i podpisaną kartę zgłoszeniową. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę rodziców na udział w wyjeździe. Karty zgłoszeniowe dla osób pełnoletnich i niepełnoletnich do pobrania znajdują się poniżej.

Regulamin wyjazdu do pobrania poniżej. Dodatkowe informacje udzielane są telefonicznie tel. 32 212 74 24.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.