pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 1 sierpnia 2019
  • 22 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 2239

Odpręż się na koniec wakacji! Tylko dla Pań!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wodny Park Tychy" podaj

Za nami:

Koniec wakacji, jesienny nastrój, prawie rok do kolejnego urlopu... Drogie panie! Nie myślmy w taki sposób. W trakcie Sauna for Ladies 22 sierpnia naładujemy Wasze baterie. W trakcie specjalne seanse saunowe, poczęstunek, zabiegi kosmetyczne, a także zajęcia "Zdrowy kręgosłup".

Sauna for Ladies to wieczór w Saunach Książęcych w Wodnym Parku Tychy przeznaczony tylko dla kobiet. Seanse saunowe, peelingi, maseczki i odżywki, specjalne pokazy, a także konkursy z nagrodami - tak w skrócie można opisać to, co dzieje się podczas tego wieczoru w Wodnym Parku Tychy.

Pełny harmonogram Sauna for Ladies 22 sierpnia pojawi się już wkrótce!

Seanse saunowe z Saunamistrzyniami oraz specjalne seanse z udziałem Saunamistrzów.

W cenie: poczęstunek oraz kosmetyczne zabiegi: maseczki, peelingi i odzywki, a także udział w zajęciach "Zdrowy kręgosłup", których partnerem jest Active Point Fit&Gym w Wodnym Parku Tychy.

Masaże: 42 zł/30 min (dodatkowo płatne na miejscu)

Kąpiele: Kąpiel Kleopatry (49 zł), Eukaliptusowy Freszzz (45 zł), Sensualna róża (45 zł), Lawendowy chillout (45 zł), Winna namiętność (90 zł) (dodatkowo płatne na miejscu). Więcej o kąpielach: www.wodnypark.tychy.pl/aktualnosci/129,voucher-na-kapiele-idealny-prezent-na-walentynki-i-dzien-kobiet

Podczas trwania Sauny for Ladies rabat 15% dla uczestniczek na zabiegi w SPA Książęcym. Więcej o zabiegach w Centrum Solankowym: www.wodnypark.tychy.pl/atrakcje/7,centrum-solankowe

Zapisy: www.wodnypark.tychy.pl/kup-bilet

Uwaga! Informujemy, że 22 sierpnia Sauny Książęce Wodnego Parku Tychy będą dostępne tylko dla uczestniczek wydarzenia Sauna for Ladies. Bilety regularne w tym dniu nie będą dostępne.

Wodny Park Tychy


Wodny Park Tychy

43-100 Tychy
ul. Sikorskiego 20

tel. +48 32 438 88 35
tel. +48 32 438 88 31
tel. +48 32 438 88 39REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wodny Park Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wodny Park Tychy" podaj