Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 25 lipca 2019
  • 25 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 947

XXI Otwarty Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Pszczyny

Za nami:

Zapraszamy do udziału w XXI Otwartym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Pszczyny, który odbędzie się w niedzielę, 25 sierpnia o godzinie 9.00 na boisku LKS Łąka, przy ul. Turystycznej 21 w Łące.

Jak co roku, z okazji Dni Pszczyny zapraszamy do udziału w Otwartym Turnieju z okazji Dni Pszczyny. W turnieju weźmie udział 8 drużyn (liczy się kolejność zgłoszeń). Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00 pod numerem: 664-748-103.

Regulamin XXI Otwartego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Pszczyny

1) w turnieju uczestniczy 8 drużyn. Turniej organizowany jest zarówno dla zawodników zrzeszonych w klubach, jak również dla nie zrzeszonych . Obowiązują jednolite stroje sportowe /z numerami/.
2) W zespole zgłoszonym do gry może być maksymalnie 12 zawodników.
3) Drużyny będą występować na boisku w 6-osobowych składach /5 zawodników w polu + bramkarz/
4) Czas trwania jednego spotkania wynosić będzie 15 minut / bez przerwy i zmiany stron boiska/, mecz finałowy i mecz o 3. miejsce trwać będą 20 minut bez przerwy i bez zmiany stron boiska.
5) Organizator dokona rozlosowania drużyn 2 dni przed turniejem.
6) Zespoły podzielone zostaną na dwie grupy eliminacyjne po cztery drużyny w każdej.
7) W grupach rozegrane zostaną mecze systemem "każdy z każdym" i po dwa najlepsze zespoły awansują do półfinałów, pozostałe drużyny rozegrają mecze o miejsca 5-7
8) W meczach półfinałowych spotkają się pierwsza drużyna z grupy A z drugą drużyną z grupy B oraz druga drużyna z grupy A z pierwszą drużyną z grupy B.
9) O kolejności w grupie decyduje:
Zdobyte punkty,
Wynik bezpośredniego meczu, w przypadku większej ilości drużyn z tą samą liczbą punktów tworzy się tabelę wyników pomiędzy zainteresowanymi drużynami
Różnica bramek,
Seria rzutów karnych: w wypadku wyniku nierozstrzygniętego w meczach, półfinałowych i finałowych, drużyny wykonują serie po trzy rzuty karne, a gdy seria rzutów karnych nie wyłoni zwycięzcy to wykonuje się rzuty karne do przewagi jednej bramki.

UWAGI KOŃCOWE:

1. Udział w turnieju jest bezpłatny
2. We wszystkich sprawach nie ujętych w tym regulaminie obowiązują ustalenia organizatora
3. Uczestnicy rozgrywek są zobowiązani do podporządkowania się zaleceniom Organizatora turnieju w zakresie ładu i porządku na obiekcie sportowym, a także zobowiązani są do przestrzegania regulaminu korzystania ze stadionu miejskiego
4. Uczestnicy zawodów ubezpieczają się od następstw nieszczęśliwych wypadków we własnym zakresie. Organizator nie ponosi odpowiedzialności z tytułu kontuzji bądź innych zdarzeń wynikających z uczestnictwa zawodników w turnieju, a także nie odpowiada za rzeczy pozostawione w szatniach.

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.