Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 20 czerwca 2019
  • wyświetleń: 431

[Iskra Pszczyna] Orliki: Efektowne zakończenie

Bardzo pewnie ostatni ligowy mecz z APN GKS Tychy wygrali zawodnicy Iskry, który tym samym przypieczętowali pierwsze miejsce i awans do jesiennych rozgrywek III ligi młodzików.

Orliki: Iskra - APN GKS Tychy 18.06.2019
fot. Andzejek


Komentarz trenera Szymona Furczyka:
"Meczem z APN GKS Tychy kończyliśmy niezwykle udany dla nas sezon ligowy 2018/19. Od pierwszych minut wyszliśmy skoncentrowani na osiągnięciu celu. Wysoki pressing, doskonała organizacja gry przyniosły oczekiwany efekt. Wygraliśmy mecz 10.4 tracąc kontrolę jedynie na 5 minut w drugiej połowie. Kończymy emocjonujący sezon na I miejscu w ligowej tabeli. Awansowaliśmy do III Ligi Wojewódzkiej pokonując wszystkich głównych rywali. Przeszliśmy długą drogę razem jako drużyna szlifując swoje umiejętności na niezliczonych godzinach treningów, spotkań ligowych, czy turniejów. Nikt nie stawiał na nas, że zdołamy tak wiele razem zbudować, dlatego bardzo cieszy mnie to, że wypełniłem swój plan przedsezonowy w 110%. Jednak niestety z niektórymi moimi zawodnikami drogi się rozchodzą, życzę im powodzenia na ścieżce, którą obrali. My jednak już teraz myślimy o nowym sezonie, dlatego trzymajcie za nas kciuki, a my obiecujemy, że damy z siebie wszystko! Do zobaczenia!!!"

MKS Iskra Pszczyna - APN GKS Tychy 10:4

MKS Iskra Pszczyna zagrała w składzie:
Kamil Blacha, Dawid Przybyło, Damian Rak, Szymon Rodak, Jacek Jonkisz, Aleksander Ficek, Kacper Ryguła, Olaf Komraus, Szymon Mazurczyk, Mateusz Grygier, Karol Grygier

Szymon Furczyk, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.