Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 21 czerwca 2019
  • wyświetleń: 597

[Iskra Pszczyna] Młodzicy: Skończyli na podium!

Udanie sezon w II Lidze Wojewódzkiej zakończyli zawodnicy z rocznika 2006. Podopieczni Radosława Rakowskiego oraz Mateusza Dragona ostatecznie kończą zmagania na 3 miejscu!

Młodzicy młodsi: Iskra - Żywiec United 13.06.2019
fot. Andzejek


Komentarz trenera Radosława Rakowskiego:
Myślę, że przez rozpoczęciem sezonu każdy z nas "brałby taki wynik w ciemno". Jednak znakomity początek rozgrywek i 12 punktów w pierwszych czterech meczach rozbudził nasze apetyty. Niestety w rundzie rewanżowej obniżyliśmy loty, ale chłodno oceniając trzeba być zadowolonym z końcowego rezultatu. Z perspektywy czasu i tego, że jeszcze rok temu zajmowaliśmy 3 miejsce w 3 lidze to zrobiliśmy ogromny postęp jako drużyna, ale również indywidualnie. Muszę pochwalić chłopaków za zaangażowanie na treningach, bo właśnie przez taką postawę każdy z nich krok po kroku robił postępy. Brawo drużyna za sezon!

Młodzicy młodsi: MKS Iskra Pszczyna - Żywiec United 13.06.2019 · fot. Andzejek


MKS Iskra Pszczyna - TS United Żywiec 8:0 (3:0)
Bramki: Mizera (trzy), Bała Fabian (dwie), Bała Igor, Szydłowski, Kościelny

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Karol Stieber, Mateusz Kościelny, Igor Bała, Łukasz Furtok, Bartosz Kubisz, Maksymilian Kurczyk, Bartosz Maroszek, Przemysław Mizera, Szymon Muras, Fabian Bała, Mikołaj Łuszcz, Tymoteusz Nycz, Miłosz Szydłowski, Szymon Brachaczek

źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.