Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 3 czerwca 2019
  • wyświetleń: 506

[Iskra Pszczyna] Żaki: Turniej Kiko Cup

W sobotnie popołudnie na boisku w Kobiórze odbył sie turniej rocznika 2010 Kiko Cup.

Żaki: Turniej Kiko Cup Kobiór 01.06.2019


Komentarz trenera Mateusza Pławeckiego:
"W sobotę braliśmy udział w Turnieju piłkarskim "Kiko Cup" w Kobiórze. Bardzo dobrze obsadzony turniej, gdzie prócz nas były takie drużyny jak: Rozwój Katowice, GKS Katowice I , GKS Katowice II, UMKS Trójka Czechowice Dziedzice, LKS Mizerów jak i dwa składy Leśnika Kobiór.
Los nie był dla nas łaskawy i już w pierwszym etapie trafiamy na Rozwój Katowice, GKS Katowice I oraz Leśnik II Kobiór. Niestety grupę kończymy na 3 miejscu notując 2 porażki oraz zwycięstwo, najbardziej szkoda nam meczu z GKS, gdzie przy wyniku 4-3 dla rywala w ostatnich minutach meczu, stworzyliśmy wiele sytuacji, jednak piłka nie chciała już zatrzepotać w siatce.

Po I fazie turnieju, stworzone zostały 2 kolejne grupy, gdzie tym razem trafiamy na GKS Katowice II oraz na oba zespoły Leśnika. Tym razem wszystkie trzy spotkania kończymy zwycięstwami. Wielkie słowa uznania dla wszystkich zawodników, którzy w przeciągu czterech godzin turnieju, rozegrali 6 - dwudziestominutowych meczów oraz dla Trenerów z Kobióra za świetną organizację Turnieju. Na koniec odbyło się oficjalne wręczenie medali dla każdego zawodnika oraz wręczenie statuetek dla wyróżniających się zawodników/zawodniczek z każdej drużyny."


MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Krzystolik, Kłósko, Szymura, Sikora, Hajek, Dudziak, Stopa

Mateusz Pławecki, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.