Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 6 czerwca 2019
  • 8 czerwca 2019
  • wyświetleń: 1213

5 lat klubu GregTeam: podziękowania za współpracę

W niedzielę, 2 czerwca podczas otwarcia namiotu klubowego na kortach tenisowych przy ul. Bratniej w obecności Burmistrza Pszczyny Dariusza Skrobola oficjalnie rozpoczęło się tenisowe świętowanie 5. rocznicy powstania klubu GregTeam.

Pszczyński Klub Tenisowo-Narciarski GregTeam


- To już od pięciu lat staramy się przekonać mieszkańców Pszczyny, że tenis ziemny to sport dla wszystkich - wspomina założyciel i prezes klubu Grzegorz Kuś. - Pomimo bardzo trudnej technicznie gry, dzięki specjalnym zajęciom szkoleniowym przekonujemy najmłodszych i starszych uczestników naszych zajęć tenisowych, że w bardzo krótkim czasie można nauczyć się podstawowych uderzeń tenisowych i rozpocząć rywalizacją na korcie.

Klub GregTeam dziękuje bardzo serdecznie wszystkim uczestnikom zajęć, których z roku na rok jest coraz więcej. - Dziękujemy bardzo - kontynuuje prezes klubu - za olbrzymie wsparcie od Urzędu Miasta Pszczyny (szczególnie Panu Burmistrzowi) oraz od Starostwa Powiatowego. Dziękujemy naszym sponsorom szczególnie: Dealer BMW Sikora oraz BNP Paribas. To dzięki ich wsparciu finansowemu wiele imprez i przedsięwzięć klubu mogło się odbyć. Dziękuję bardzo wszystkim najbliższym współpracownikom i trenerom.

Dzięki naszej pasji i doświadczeniu zapewniamy, że kolejne lata naszej pracy przyniosą z pewnością jeszcze większą grupę osób aktywnie spędzających czas na korcie tenisowym.

Pszczyński Klub Tenisowo-Narciarski GregTeam


Pszczyński Klub Tenisowo-Narciarski GregTeam

43-200 Pszczyna
ul. Rybnicka 32

kom. 601442390REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.