Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 17 maja 2019
  • wyświetleń: 501

[Iskra Pszczyna] Młodzicy: Przemotywowani?

Bez punktów z Tychów wracają zawodnicy z rocznika 2006. Podopieczni Radosława Rakowskiego oraz Mateusza Dragona przegrali z tamtejszym APN-em.

Młodzicy: APN GKS Tychy - Iskra 15.05.2019
fot. Andzejek


Komentarz trenera Radosława Rakowskiego:
"W związku z intensywnymi opadami deszczu i zalanym boiskiem, środowy mecz musiał odbyć się na boisku sztucznym, które jest bardzo małe przez co na boisku musieliśmy oglądać przysłowiową "kopaninę". Zagraliśmy bardzo słabo i zasłużenie przegraliśmy. Nasza gra była bardzo nerwowa, nie potrafiliśmy utrzymywać się przy piłce. Myślę, że podeszliśmy do tego meczu zbyt zmotywowani, przez co nie umieliśmy się skupić na prostych założeniach. Musimy pamiętać, że brak motywacji to katastrofa, ale zbyt duża motywacja też nie jest dobra, wszystko musi być zbilansowane."

Młodzicy: APN GKS Tychy - MKS Iskra Pszczyna 15.05.2019 · fot. Andzejek


APN GKS Tychy - MKS Iskra Pszczyna 2:1 (1:0)
Bramka: Mizera

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Karol Stieber, Michał Śnieg, Bartosz Maroszek, Bartosz Kubisz, Łukasz Furtok, Kamil Cieszko, Igor Bała, Maksymilian Kurczyk, Miłosz Szydłowski, Przemysław Mizera, Fabian Bała, Mateusz Kościelny, Tymoteusz Nycz

Raku, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.