Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 7 maja 2019
  • wyświetleń: 319

[Iskra Pszczyna] Orliki: Poczuć ducha zespołu

W poniedziałek w Łaziskach o ligowe punkty walczył rocznik 2009. Po bardzo jednostronnym meczu Iskra wraca do Pszczyny z kompletem punktów.

Orliki: Polonia Łaziska - Iskra 06.05.2019
fot. Andzejek


Komentarz trenera Artura Bryły:
"Chłopcy zagrali niezłe spotkanie w Łaziskach, jako trener widzę jednak w drużynie niewykorzystany do końca potencjał. Chłopcy mogą grać dużo lepiej, muszą poczuć "ducha zespołu" i grać bardziej zespołowo. W pewnych fragmentach meczu było widać dłuższe próby utrzymania się przy piłce, większą cierpliwość w budowaniu akcji, jednak to jest dłuższy proces, nad którym cały czas pracujemy na treningach. Oczywiście cenię umiejętności indywidualne naszych zawodników i chęć zdobywania bramek, to jest podstawa, na której buduje się drużynę."

Orliki: KS Polonia Łaziska Górne - MKS Iskra Pszczyna 06.05.2019 · fot. Andzejek


KP Polonia Łaziska Górna - MKS Iskra Pszczyna 0:18
bramki: Pitlok (cztery), Bagiński (cztery), Bryła (trzy), Balcerowski (dwie), Kościelny (dwie), Szczepek, Michałek, Nikiel

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Waberski (br), Goczoł (br), Bryła, Witczak, Lazar, Michałek, Mrotek, Balcerowski, Szczepek, Nikiel, Bagiński, Kościelny, Piszczek, Pitlok

Artur Bryła, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.