Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 29 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 228

[Iskra Pszczyna] Orliki: Piłkarska niedziela

Piłkarska niedziela rocznika 2008. W Piasku odbyła się kolejna odsłona w lidze MORiSu, zaś w Miedźnej drugi zespół zagrał w ramach IV ligi Podokręgu Tychy.

Orliki: LKS Miedźna - Iskra 27.04.2019


Komentarz trenera Szymona Furczyka:
"Spotkanie w ramach Ligi Moris z LKS Wisłą Wielką była okazją do wypróbowania zawodników na nietypowych dla siebie pozycjach. Wiele stworzonych sytuacji, sześć strzelonych bramek potwierdza dominacje, choć nie ustrzegliśmy się błędów."

LKS Wisła Wielka - MKS Iskra Pszczyna 2:6

MKS Iskra Pszczyna zagrała w składzie:
Szymon Mazurczyk, Damian Ślisz, Krystian Kionka, Kacper Ryguła, Karol Grygier, Mateusz Grygier, Szymon Rodak, Olaf Komraus

"Mecz z LKS Miedźna totalnie nam nie wyszedł. Mocno zmotywowany rywal nie dał nam dużego pola do popisu, był lepszy w każdym aspekcie gry. Trudna lekcja po dwóch zwycięskich meczach zmienia nasze podejście. Zawodnicy zobaczyli jak wiele mamy jeszcze do poprawy. Nasza droga doskonalenia się nie kończy, porażka może nas tylko wzmocnić."

LKS AMP Miedźna - MKS Iskra Pszczyna 11:2

MKS Iskra Pszczyna zagrała w składzie
Dawid Przybyło, Jakub Zakrzewski, Paweł Wybrańczyk, Damian Rak, Szymon Górecki, Jakub Lazarek, Martyna Strączek, Julian Kolon, Jakub Witoszek

źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.