pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 29 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 799

[Iskra Pszczyna] Młodzicy młodsi: Odpowiednia motywacja

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

Trzeci wiosenny mecz i trzecie zwycięstwo zanotowali na swoim koncie zawodnicy z rocznika 2007. Tym razem do Pszczyny zawitała Reprezentacja Powiatu Mikołowskiego.

Młodzicy młodsi: UKS SPS Wola - Iskra 13.04.2019
fot. Andzejek


Komentarz trenera Mateusza Pławeckiego:
Dopiero w trzeciej kolejce i być może najważniejszym meczu tej rundy, udało nam się odpalić i rozegrać równe 60 minut. Przeciwnik z Łazisk, jest wymieniany w gronie faworytów do końcowego triumfu jednak, dziś postawiliśmy bardzo ciężkie warunki gry, byliśmy odpowiednio zmotywowani i wiedzieliśmy już od początku tygodnia, że będziemy musieli gryźć trawę, aby zdobyć komplet punktów. Stworzyliśmy w meczu kilka dogodnych sytuacji, obiliśmy dwa razy słupek gości. Rywale zagrozili groźnie tylko raz w pierwszej połowie, gdzie po błędzie przy wprowadzaniu piłki zostaliśmy skontrowani, co zakończyło się bramką.

MKS Iskra Pszczyna - Polonia Łaziska Górne (Reprezentacja Powiatu Mikołowskiego) 3:1 (1:1)
Bramki: Reclik (dwie), Kubica

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Śnieg - Derlatka, Kuśmierczyk, Bilek, Myszor, Skwarek, Marks, Kubica, Reclik oraz Kaźmierczyk, Kajstura, Mazur, Treliński, Sokołowski

Mateusz Pławecki
źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj