Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 26 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 623

[Iskra Pszczyna] Żaki: Odłożony turniej

W poświąteczny wtorek, przełożony z 13 kwietnia turniej w Brzeźcach rozegrali zawodnicy z rocznika 2010.

Żaki: Turniej w Brzeźcach 23.04.2019
fot. Andzejek


Komentarz trenera Radosława Operchalskiego:
"W Brzeźcach każdy rozegrany przez nas mecz zakończył się innym rezultatem. Kolejno wygrana z Wisłą Wielką, przegrana z LKSem Brzeźce i na koniec remis z LKSem Łąką. Moim zdaniem każdy wynik był sprawiedliwy i odzwierdciedla to co działo się na boisku. W pierwszym meczu dominowaliśmy przez większość czasu gry. Stworzyliśmy więcej sytuacji bramkowych, wygrywaliśmy więcej pojedynków 1 na 1, byliśmy skuteczni. W konsekwencji pewnie wygrywamy 7-3.

To samo mogę powiedzieć o grze naszego przeciwnika w kolejnym meczu. Już od pierwszej minuty LKS Brzeźce prowadził grę. Dryblingi już nie dawały naszej drużynie tyle korzyści a zaczęły częściej kończyć się stratami piłki. Szybkie kontrataki przynosiły kolejne sytuacje bramkowe gospodarzom. Bramkarz Iskry miał pełne ręce roboty. Zatrzymał większość ataków przeciwnika , jednak i tak 5 strzałów znalazło drogę do siatki i 3 punkty zasłużenie trafiają na konto LKSu Brzeźce.

Ostatni mecz to ciągła wymiana ciosów. Akcja za akcje. Mecz zakończył się remisem 3-3, jednak na tablicy wyników równie dobrze mogł widnieć wynik 6-6. Mnóstwo sytuacji do zdobycia gola pod obiema bramkami. Przez dziurawą obronę znów szanse na wykazanie się dobrym refleksem dostawał bramkarz Iskry. Chociaż żadnego z meczów nie zakończyliśmy z czystym kontem to i tak zasługuje na duże brawa.

Nasza gra w obronie pozostawia jednak wiele do życzenia i to właśnie na ten elementem gry będziemy musieli poświecić więcej czasu na najbliższych treningach."


Żaki: Turniej w Brzeźcach 23.04.2019 · fot. Andzejek


Wyniki Iskry na turnieju w Brzeźcach:
MKS Iskra Pszczyna 7-3 LKS Wisła Wielka
MKS Iskra Pszczyna 2-5 LKS Brzeźce
MKS Iskra Pszczyna 3-3 LKS Łąka

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Krzysztolik - Paweł Błasiak, Patryk Błasiak, Kłósko, Stopa, Nitoń, Stanowski, Dudziak, Hajek

Radosław Operchalski, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.