Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 15 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 667

[Iskra Pszczyna] Orliki: Ligowa motywacja

Druga drużyna z rocznika 2008 także świetnie sobie radzi w ligowych grach. W sobotnie popołudnie na Orliku w Pszczynie zespół Szymona Furczyka pokonał zespół z Kobióra.

Orliki: Iskra - LKS Leśnik Kobiór 13.04.2019
fot. Andzejek


Komentarz trenera Szymona Furczyka:
"Powoli małymi krokami doskonalimy naszą grę. Pierwsza połowa była trudna dla oka widza, dużo rwanych akcji, walki. Choć prowadziliśmy po pierwszej połowie, nie mogliśmy być z naszej gry dumni. Po małych korektach w przerwie nasza gra odmieniła się. Stworzyliśmy wiele sytuacji strzeleckich, co skutkowało wieloma strzelonymi bramkami. W dalszym ciągu mamy wiele do poprawy, ale każda minuta doświadczenia zdobywanego na boisku, bardzo nam pomaga. Cieszę się, że liga zmotywowała chłopców do intensywnych treningów."

Orliki: MKS Iskra Pszczyna - LKS Leśnik Kobiór 13.04.2019 · fot. Andzejek


MKS Iskra Pszczyna - LKS Kobiór 11:2

MKS Iskra Pszczyna zagrała w składzie:
Przybyło Dawid, Tendera Konrad, Zakrzewski Jakub, Wybrańczyk Paweł, Górecki Szymon, Kubski Paweł, Ślisz Damian, Lazarek Jakub, Mazurczyk Szymon, Kolon Julian

Szymon Furczyk, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.