Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 15 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 2322

[ZDJĘCIA] X Międzynarodowy Miting Pływacki Pawłowice

W miniony weekend (13-14 kwietnia) w Pawłowicach odbył się X Międzynarodowy Miting Pływacki. Zawody przeprowadzono na pływalni "Wodny Raj".

X Międzynarodowy Miting Pływacki Pawłowice - 13.04.2019 · fot. Natalia Modrzewska


Zakończone Zawody Pływackie to wydarzenie międzynarodowe, którego celem jest propagowanie zdrowego trybu życia, sportu oraz współzawodnictwa wśród dzieci i młodzieży.

Tym razem na obiektach Gminnego Ośrodka Sportu w Pawłowicach gościliśmy 342 zawodników z 32 klubów i trzech Państw - Polski, Czech i Słowacji. Tegoroczny miting pawłowicki to już kolejna edycja tej inicjatywy - pierwsza miała miejsce w 2010 roku i tak od 10 lat nieustannie cieszy się ogromną popularnością wśród entuzjastów pływania. Jest to można powiedzieć prawdziwe święto dla sympatyków tego sportu.

Starty dzieci i młodzieży przysporzyły nam wiele emocji a konkurencje rozgrywane metodą eliminacji i finałów to prawdziwa wisienka na torcie

Zawodnicy aQuatici Pawłowice nie mieli sobie równych w tych zawodach inkasując 97 medali, wygrali 2 finały w konkurencji 100m stylem zmiennym oraz odebrali 4 nagrody dla najlepszych zawodników w swoich kategoriach wiekowych.

Organizatorzy przygotowali dla zawodników wiele nagród oraz przepiękne medale, specjalnie odlewane na tą imprezę. Nagrody były przeznaczone dla zwycięzców ale nie tylko. Wśród wszystkich uczestników zawodów rozlosowano wiele cennych nagród ufundowanych przez licznych sponsorów.

Zarząd klubu chciałby szczególnie podziękować Wójtowi Gminy Pawłowice Franciszkowi Dziendzielowi, Dyrektorowi GOS panu Tomaszowi Porwiszowi, Dyrekcji SP 1 i SP 2, sponsorom oraz wszystkim innym osobom pracującym przy organizacji zawodów.

Zawody były dotowane z Urzędu Gminy Pawłowice.

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.