pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 31 marca 2019
  • wyświetleń: 873

[Iskra Pszczyna] I zespół: Bez historii

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Seniorzy" podaj

W sobotę gospodarze zainkasowali trzy punkty w starciu z zespołem z Mysłowic, ale nikt nie będzie długo wspominał tego spotkania, które nie zachwyciło swoim poziomem.

I zespół: Iskra - Górnik Mysłowice 30.03.2019
fot. Andzejek


To nie był wielki mecz w wykonaniu pszczyńskiej drużyny. Owszem zespół Iskry miał przewagę , prowadził grę ale niewiele z tego wynikało. Strzałów na bramkę rywala było co prawda kilka, niestety większość niecelnych. Goście groźniej zaatakowali dopiero przed przerwą, lecz z podobnym skutkiem. Pierwszy naprawdę groźny strzał oddał w doliczonym czasie pierwszej odsłony Kot, który z 5 metrów uderzał głową wprost w bramkarza.

Przełamanie nadeszło dopiero po godzinie gry kiedy w polu karnym faulowny był Witek, a pewnym egzekutorem jedenastki został Kot. Goście nie mieli zbyt wiele argumentów, aby odpowiedzieć na bramkę Iskry, ale miejscowi mogli być dopiero spokojni w doliczonym czasie gry, kiedy Witek wykorzystał prostopadłe podanie Mąki i zdobył drugą bramkę.

I zespół: MKS Iskra Pszczyna - KS Górnik 09 Mysłowice 30.03.2019 · fot. Andzejek


MKS Iskra Pszczyna - KS Górnik 09 Mysłowice 2:0 (0:0)
bramki: 1:0 Dariusz Kot (58. - karny), 2:0 Mateusz Witek (90.+1.)

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Wojciech Morkisz, Piotr Noga, Mateusz Żelazo, Paweł Zjawiński, Kamil Kułagowski, Mateusz Witek, Kamil Komraus, Łukasz Mąka, Tomasz Leszczyński, Tomasz Zawadzki, Dariusz Kot

źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Seniorzy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Seniorzy" podaj